Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Παρασκευή - 6/12/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

Mora IK - Karlskrona HK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Timra IK BK - Sodertalje SK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tingsryds AIF - HC Vita Hasten 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

HK TWK Innsbruck - Βιένα Κάπιταλς 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC KAC - Red Bull Σάλτσμπουργκ 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γκρατς 99ερς - HC Bozen Sudtirol 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC LIWEST Black Wings Linz - Dornbirner Eishockey Club 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Thomas Sabo Ice Tigers - Straubing Tigers 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Άντλερ Μάνχαϊμ - ERC Ingolstadt 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eisbären Berlin - Kölner Haie 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dusseldorfer EG - Αουγκσμπούργκερ Πάνθερ 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krefeld Pinguine - EHC Red Bull Munchen 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Iserlohn Roosters - Grizzlys Wolfsburg 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL 2 - Γερμανία

Tolzer Lowen - EHC Freiburg 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC Bad Nauheim - Ravensburg Towerstars 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lausitzer Füchse - ESV Kaufbeuren 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dresdner Eislöwen - Heilbronner Falken 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC Bayreuth - Kassel Huskies 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eispiraten Crimmitschau - EV Landshut 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Bietigheim Steelers - Λέβεν Φρανκφούρτης 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Odense Bulldogs - Esbjerg Energy 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σοντερίσκε - Rungsted Ishockey 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Frederikshavn Whitehawks - Herlev Eagles 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Herning Bluefox - Aalborg Pirates 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Νάσιοναλ Λιγκ - Ελβετία

ZSC Lions - Rapperswil-Jona Lakers 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σερβέτ Γενεύης - EHC Μπιελ 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Fribourg-Gotteron - HC Davos 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lausanne HC - Βέρνη 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SCL Tigers - HC Lugano 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Elite League - Ηνωμένο Βασίλειο

Μπέλφαστ Τζάιαντς - Sheffield Steelers 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Manchester Storm - Glasgow Clan 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ligue Magnus - Γαλλία

Mulhouse - Γκρενόμπλ 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chamonix - Briançon 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νις - Μπορντό 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ρουέν - Αμιάν 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ανζέ - Gap 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Β. Αμερική

Χέρσι Μπέαρς στην Lehigh Valley Phantoms 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Cleveland Monsters @ Belleville Senators 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Laval Rocket στην Σιρακιούζ Κραντς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τέξας Σταρς @ Wilkes-Barre/Scranton Penguins 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rockford IceHogs @ Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hartford Wolf Pack @ Springfield Thunderbirds 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Charlotte Checkers @ Ρότσεστερ Αμέρικανς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Binghamton Devils @ Πρόβιντενς Μπρούινς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μπρίτζπορτ Σάουντ Τάιγκερς στην Utica Comets 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Iowa Wild @ Milwaukee Admirals 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σικάγο Γουλβς @ Manitoba Moose 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
San Jose Barracuda @ Οντάριο Ρέιν 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Σικάγο Μπλάκχοκς @ Νιου Τζέρσεϊ Ντέβιλς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μόντρεαλ Κανάντιενς @ Νιου Γιορκ Ρέιντζερς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Αριζόνα Κογιότς @ Πίτσμπουργκ Πένγκουινς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λος Άντζελες Κινγκς @ Έντμοντον Όιλερς 9:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γουάσινγκτον Κάπιταλς @ Άναχαϊμ Ντακς 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Western Hockey League - Καναδάς

Red Deer Rebels στην Moose Jaw Warriors 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kelowna Rockets στην Prince Albert Raiders 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Everett Silvertips @ Swift Current Broncos 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kamloops Blazers στην Brandon Wheat Kings 8:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Regina Pats @ Winnipeg Ice 8:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Edmonton Oil Kings στην Calgary Hitmen 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Medicine Hat Tigers @ Lethbridge Hurricanes 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.