Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 11/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

U20 World Championships - Division 1B - Κόσμος

Ιαπωνία (U20) - Ουκρανία (U20) 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τσάλεντζ Καπ - Ηνωμένο Βασίλειο

Belfast Giants - Dundee Stars 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Nottingham Panthers - Manchester Storm 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Βανκούβερ Κάνακς στην Κολούμπους Μπλου Τζάκετς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τορόντο Μέιπλ Λιφς στην Καρολίνα Χάρικεϊνς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λος Άντζελες Κινγκς στην Μπάφαλο Σέιμπερς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Arizona Coyotes στην Μπόστον Μπρούινς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντιτρόιτ Ρεντ Γουίνγκς στην Γουάσινγκτον Κάπιταλς 7:35 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Οτάβα Σένατορς στην Νάσβιλ Πρέντατορς 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σικάγο Μπλάκχοκς στην Γουίνιπεγκ Τζετς 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Φλόριντα Πάνθερς στην Σεντ Λούις Μπλουζ 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μόντρεαλ Κανάντιενς στην Μινεσότα Γουάιλντ 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Έντμοντον Όιλερς στην Κολοράντο Άβαλανς 9:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Β. Αμερική

Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς στην Milwaukee Admirals 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Colorado Eagles στην Tucson Roadrunners 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

U19 Διεθνή Φιλικά - Κόσμος

Τσεχία (U19) - ΗΠΑ (U19) (Ουδέτερο γήπεδο) 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 12/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Red Star Kunlun - Barys Astana 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σλόβαν Μπρατισλάβας - Διναμό Ρίγα 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

U20 World Championships - Division 1A - Κόσμος

Νορβηγία (U20) - Γαλλία (U20) 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

HC Bars Kazan - KRS-ORG Heilongjiang 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dizel Penza - Tseng Tou 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

Χέλσινγκφορς ΙΦΚ - ΣαΐΠα 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
JyP - HPK 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
KalPa - Vaasan Sport 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kärpät - Kookoo 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τούρκου - Jukurit 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Benatky nad Jizerou - HC Kladno 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dukla Jihlava - Καντάν 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
VHK Vsetin - HC AZ Havirov 2010 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Slavia Praha - HK Jestrabi Prostejov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Zubr Prerov - HC Motor Ceske Budejovice 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Frydek Mistek - SK Horacka Slavia Trebic 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC RT Torax Poruba - HC Slovan Usti nad Labem 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

VIK Västerås HK - IF Björklöven 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IK Oskarshamn - AIK IF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BIK Karlskoga - Vasterviks IK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Leksands IF - Sodertalje SK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IK Pantern - Almtuna IS 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MODO Hockey - Tingsryds AIF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

EHC Bregenzerwald - EK Zeller Eisbaren 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

U19 Διεθνή Φιλικά - Κόσμος

Canada West (U19) - Ρωσία (U19) 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 13/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Ermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Metallurg Novokuznetsk - Yuzhny Ural Orsk 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sokol Krasnoyarsk - HC Gornyak Uchaly 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Molot-Prikamye Perm - Zvezda Chekhov 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rubin Tyumen - HC Tambov 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Toros Neftekamsk - Saryarka Karaganda 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yugra - HC Sarov 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Izhstal Izhevsk - Khimik Voskresensk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Neftyanik Almetyevsk - Torpedo Ust-Kamenogorsk 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-Neva St.Petersburg - HC Ryazan 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dynamo Saint-Petersburg - Buran Voronezh 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Διεθνή Φιλικά - Κόσμος

Russia (Olympic) - Σλοβακία (Oυδέτερο γήπεδο) 10:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ελβετία - Αυστρία 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Channel One Cup - Ευρώπη

Σουηδία - Ρωσία (Played in Russia) 10:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Φινλανδία - Τσεχία 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Esbjerg Energy - Σοντερίσκε 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Thomas Sabo Ice Tigers - Pinguins Bremerhaven 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Παρασκευή - 14/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

CSK VVS Samara - KRS-ORG Heilongjiang 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lada Togliatti - Tseng Tou 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.