Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 18/2/2020

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Tyumensky Legion - Omskie Yastreby 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tolpar Ufa - HC Sarmaty 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Belye Medvedi - Reaktor Nizhnekamsk 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Russkie Vitiazi - Atlanty Mytischi 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Riga - SKA Varyagi 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

HC Bars Kazan - HK Torpedo Gorkii 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ermak Angarsk - Metallurg Novokuznetsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sokol Krasnoyarsk - Torpedo Ust-Kamenogorsk 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetyevsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Gornyak Uchaly - Izhstal Izhevsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Zauralye Kurgan - Molot-Prikamye Perm 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yugra - Nomad Nur-Sultan 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tseng Tou - KRS Peking 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Tambov - Buran Voronezh 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Dynamo Tver - HC Rostov 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ryazan - Zvezda Moscow 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ORG Beijing - Dizel Penza 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Barys Astana - Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AK Bars Kazan - Αβάνγκραντ Oμσκ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σπαρτάκ Μόσχας - Torpedo NN 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Λευκορωσία

Μέταλουργκ Ζλόμπιν - HC Neman Grodno 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γιούνοστ Μινσκ - Dinamo-Molodechno 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

Πέλικανς - JyP 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Benatky nad Jizerou - HC Frydek Mistek 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

CS Progym Gheorgheni - Schiller-Vasas HC 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HSC Csíkszereda - Dunaujvarosi Acelbikak 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

HC Nove Zamky - Πόπραντ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
DVTK Jegesmedvek - HC 07 Detva 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dukla Trencin - Σλόβαν Μπρατισλάβας 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HKM Zvolen - Μπάνσκα Μπίστριτσα 05 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Nitra - HC Kosice 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK 32 Liptovsky Mikulas - Dukla Michalovce 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Kometa Brno - Mountfield HK 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sparta Praha - BK Mlada Boleslav 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

HC Znojmo - HK TWK Innsbruck 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC KAC - Red Bull Σάλτσμπουργκ 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Βιένα Κάπιταλς - HC Bozen Sudtirol 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dornbirner Eishockey Club - Sapa Fehervar AV19 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC VSV - EHC LIWEST Black Wings Linz 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Σουηδία

Brynäs IF - Linköpings HC 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Frolunda HC - IK Oskarshamn 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λουλέα - Malmö Redhawks 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Leksands IF - Rögle BK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ορέμπρο ΗΚ - Färjestads BK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Skelleftea AIK - Τζουργκάρντεν 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Växjö Lakers HC - HV 71 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Frederikshavn Whitehawks - Esbjerg Energy 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Aalborg Pirates - Odense Bulldogs 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σοντερίσκε - Herning Bluefox 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Herlev Eagles - Rungsted Ishockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Φριστ/Άσκερ - Sparta Sarpsborg 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.