Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 20/8/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Φιλικά Συλλόγων - Κόσμος

Irbis Kazan - Sputnik Almetyevsk 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Neftyanik Almetyevsk - Humo Tashkent 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ladya Tolyatti (U21) - Reaktor Nizhnekamsk (U21) 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-Neva St.Petersburg - Khimik Voskresensk 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Διναμό Ρίγα - Avtomobilist Ekaterinburg 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κύπελλο Καζακστάν - Καζακστάν

Yertis Pavlodar - Altai-Torpedo 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Beibarys Atyrau - HC Astana 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Arlan Kokshetau - HC Temirtau 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Almaty - HC Kulager 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Διεθνή Φιλικά - Κόσμος

Ρωσία - Ιαπωνία 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 21/8/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Φιλικά Συλλόγων - Κόσμος

Στάβανγκερ - EC VSV (Oυδέτερο γήπεδο) 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Παρασκευή - 23/8/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Φιλικά Συλλόγων - Κόσμος

Βιένα Κάπιταλς - Eisbären Berlin 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 29/8/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Τσάμπιονς Χόκεϊ Λιγκ - Ευρώπη

HC Skoda Plzen - HPK 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Farjestads BK - Μπάνσκα Μπίστριτσα 05 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λουλέα - Αουγκσμπούργκερ Πάνθερ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC KAC - Ταπάρα 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC Red Bull Munchen - HC Ambri-Piotta 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC Μπιελ - Φριστ/Άσκερ 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EV Zug - Rungsted Ishockey 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μπέλφαστ Τζάιαντς - Μπίλι Τίγκρι Λίμπερετς 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Παρασκευή - 30/8/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Τσάμπιονς Χόκεϊ Λιγκ - Ευρώπη

Γιούνοστ Μινσκ - Lausanne HC 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πέλικανς - Τρίνετς Οσελάρι 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kärpät - Γκρενόμπλ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Frolunda HC - Γκρατς 99ερς 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Skelleftea AIK - Βέρνη 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Βιένα Κάπιταλς - Άντλερ Μάνχαϊμ 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
GKS Τίσι - Τζουργκάρντεν 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Κάρντιφ Ντέβιλς - Mountfield HK 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κυριακή - 1/9/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αβάνγκραντ Oμσκ 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Δευτέρα - 2/9/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Avtomobilist Ekaterinburg - Severstal Cherepovec 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Metallurg Magnitogorsk - ΣΚΑ Αγία Πετρούπολη 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τράκτορ Τσελιαμπίνσκ - Vityaz Podolsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντιναμό Μινσκ - Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ 12:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Διναμό Ρίγα - Σπαρτάκ Μόσχας 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντιναμό Μόσχας - Torpedo NN 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Σάββατο - 14/9/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

SHL - Σουηδία

Leksands IF - Malmö Redhawks 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Skelleftea AIK - IK Oskarshamn 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Frolunda HC - Brynäs IF 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τζουργκάρντεν - Linköpings HC 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Färjestads BK - Ορέμπρο ΗΚ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λουλέα - Växjö Lakers HC 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rogle BK - HV 71 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.