Στοιχήματα Χόκεϊ επί πάγου

Live τώρα

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Αποτέλεσμα 1 X 2

Τρίτη - 18/2/2020

HC Bars Kazan - HK Torpedo Gorkii 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ermak Angarsk - Metallurg Novokuznetsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sokol Krasnoyarsk - Torpedo Ust-Kamenogorsk 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetyevsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Gornyak Uchaly - Izhstal Izhevsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Zauralye Kurgan - Molot-Prikamye Perm 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yugra - Nomad Nur-Sultan 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tseng Tou - KRS Peking 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Tambov - Buran Voronezh 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Dynamo Tver - HC Rostov 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ryazan - Zvezda Moscow 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ORG Beijing - Dizel Penza 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία Πίνακας

Θέση   Ομάδα Α Ν ΝΠ Η ΗΠε Υ/Κ Β
1 HK Dinamo ST Petersburg 54 42 5/4 12 1/3 163:76 88
2 Zvezda Moscow 53 42 6/6 11 2/1 159:97 87
3 Ska-Neva 54 41 7/5 13 3/1 175:123 86
4 R. Tyumen 53 40 6/6 13 3/2 141:101 85
5 HC Yugra 53 36 3/7 17 3/2 145:110 77
6 Lada Togliatti 54 36 3/4 18 2/2 164:123 76
7 Bars Kazan 53 35 0/2 18 0/2 175:121 72
8 Krasnoyarsk 53 33 4/3 20 2/3 137:98 71
9 Gornyak Uchaly 53 32 3/4 21 2/3 134:108 69
10 Neftekamsk 53 32 4/4 21 4/1 145:115 69
11 Saryarka 53 31 2/6 22 2/5 131:105 69
12 Neftjanik 53 31 3/1 22 4/2 126:99 68
13 Khimik Voskresensk 54 30 1/6 24 2/4 113:111 66
14 Torpedo Kamen. 53 28 4/2 25 4/5 146:122 65
15 Humo Tashkent 54 28 2/0 26 2/5 138:133 63
16 Metallurg 53 26 3/2 27 1/8 167:153 61
17 Dizel 53 25 1/1 28 5/5 136:121 60
18 Zauralye 53 27 4/4 26 2/3 119:116 59
19 Chelyabinsk 53 25 2/5 28 4/4 117:123 58
20 Tambov 53 23 3/3 30 8/1 125:133 55
21 HK Dynamo Tver 53 22 5/4 31 5/6 120:133 55
22 Perm 53 21 3/3 32 8/3 130:130 53
23 Izhstal 53 24 5/2 29 0/4 110:137 52
24 HC Rostov 53 21 3/6 32 4/2 112:151 48
25 HK Torpedo Gorkii 53 21 4/7 32 5/1 95:128 48
26 Org 53 19 2/0 34 5/4 136:175 47
27 Nomad 53 18 0/2 35 2/9 117:155 47
28 Yuzhny 53 21 5/1 32 2/3 119:147 47
29 Samara 54 18 2/3 36 3/6 133:169 45
30 B. Voronezh 53 18 3/3 35 5/4 115:153 45
31 KRS Peking 53 19 4/1 34 1/3 124:169 42
32 Ryazan 53 16 0/4 37 4/4 72:133 40
33 Ermak 53 13 1/3 40 3/5 115:198 34
34 Tsen TOU Jilin City 53 10 3/4 43 3/2 100:188 25
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.