Τα αγαπημένα μου

68.685 στοιχήματα

Μέσα δικτύωσης

Μπάσκετ

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Παρασκευή - 6/12/2019

Στοίχημα νίκης

1. Λίγκα - Τσεχία

TJ Sokol Prazsky - Lokomotiva Plzen 1:30 μμ
Basket Opava 2010 - BCM Orli Prostejov 2:00 μμ

Σαμπιονά Προ Α - Γαλλία

Λε Πορτέλ - Λε Μαν 2:00 μμ
Ροάν - Μπουλαζάκ 2:00 μμ

Αδριατική Λίγκα - Ευρώπη

Μέγκα Μπάσκετ - Παρτιζάν Βελιγραδίου 2:00 μμ

Σαμπιονά Προ B - Γαλλία

Εξ-Μοριέν - Αντίμπ 2:00 μμ
Λιλ - Βισί 2:00 μμ
Σαιν-Σαμόν - Ντενέν 2:00 μμ
Ρουέν Μπασκέτ - Ναντ 2:30 μμ
Εβρέ - Φος Προβάνς Μπασκέτ 2:30 μμ

Ligue Nationale 1 - Γαλλία

Caen Basket Calvados - La Rochelle Rupella 17 2:00 μμ
Andrezieux Boutheon ALS Basket - Μουλχάουζ 2:00 μμ
Get Vosges - Σαρτρ Μετροπόλ 2:00 μμ
DAX Gamarde Goos Basket - Τουλούζ 2:00 μμ
UTB Metropole - Ανζέ 2:00 μμ
Vendee Challans Basket - JSA Bordeaux Basket 2:30 μμ
So Pont De Cheruy Charvieu Chavanoz - Enfants Du Forez Feurs 2:30 μμ

BLB - Βέλγιο

Αντβέρπ Τζάιαντς - Λίμπουργκ Γιουνάιτεντ 2:00 μμ
Λιέζ Μπασκέτ - Μπέλφιους Μονς-Αϊνό 2:30 μμ
Κανγκορόες Μπάσκετ Βίλεμπρεκ - Λέουβεν Μπέαρς 2:30 μμ
Μπράσελς Μπάσκετμπολ - Οκάπι Άαλσταρ 2:30 μμ

Polska Liga Koszykówki - Πολωνία

Σταλ Οστρόβ Βιελκοπόλσκι - Σλασκ Βρότσλαβ 2:15 μμ

EWBL - Ευρώπη

SBS Ostrava - Ντιναμό Νοβοσιμπίρσκ 2:15 μμ

Κύπελλο Ισλανδίας - Ισλανδία

Θορ Θορλ - Θoρ Ακουρέιρι 2:15 μμ
Γκρίνταβικ - Reykjavik 2:15 μμ

Μπουντεσλίγκα - Γερμανία

Basketball Lowen Μπράουνσβαϊγκ - Χάμπουργκ Τάουερς 2:30 μμ

Eυρωλίγκα - Ευρώπη

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2:30 μμ
Μπασκόνια Βιτόρια (ESP) - Αναντολού Εφές (TUR) 3:00 μμ

Πρωτάθλημα BBL - Ηνωμένο Βασίλειο

Μπρίστολ Φλάιερς - Σέφιλντ Σαρκς 2:30 μμ
Γουόρσεστερ Γουλβς - Σάρεϊ Σκόρτσερς 2:30 μμ
Λέστερ Ράιντερς - Πλίμουθ Ράιντερς 2:30 μμ

LEB Gold - Ισπανία

Αλικάντε - Βαγιαδολίδ 2:45 μμ
Ταού Καστέγιο - Χιπουσκόα 3:00 μμ
Φόρτσα Λιέιδα - CB Marin Peixegalego 3:00 μμ

1. Division, Γυναίκες - Ισλανδία

Grindavík B - Φιόλνιρ 3:00 μμ

Top Divison 1 - Βέλγιο

Kon BC Gistel Oostende - Oxaco Boechout 3:00 μμ

Καμπεονάτο Παουλίστα (U19), Γυναίκες - Βραζιλία

Γκουαρούλχος (U19) - AD Classista Bradesco (U19) 4:00 μμ

Campeonato Nacional 1. Divisao - Πορτογαλία

Salesianos de Lisboa - CB Queluz 4:30 μμ

LED1 - Βενεζουέλα

Espartanos Basket Team - Diablos de Miranda 5:00 μμ
Cangrejeros de Monagas - Γκλαντιαντόρες Bbc 5:00 μμ

NBB - Βραζιλία

Μπάσκετ Σεαρένσε - Uniceub BRB Brasilia 6:00 μμ
Sao Jose Unimed Vinac - Μίνας Τένις Κλούμπε 6:10 μμ

LUB - Ουρουγουάη

Νασιονάλ - Sayago 6:15 μμ
Aguada - Μπίγκουα 6:15 μμ

NCAA - Β. Αμερική

Αϊόβα @ Μίτσιγκαν 6:30 μμ
Τεν Μάρτιν @ Σέντραλ Μίτσιγκαν 7:00 μμ
Κολούμπια @ Bryant 7:00 μμ
Πρόβιντενς @ Ρόουντ Άιλαντ 7:00 μμ
Ντιουκ @ Βιρτζίνια Τεκ 7:00 μμ

Τορνέο Φεντεράλ - Αργεντινή

Atalaya Club de Rosario - Club Sportivo 9 de Julio 7:00 μμ
Κλουμπ Ατλέτικο Λανούς - Estudiantil Porteno 7:00 μμ
Huracan de San Justo - Πέδρο Ετσάγκουε 7:00 μμ
Union de Mar del Plata - CA Pilar 7:00 μμ

Torneo Provincial de Clubes de Mayores - Αργεντινή

Club Atletico Argentino Junior de Tres Arroyos - Centro Blanco y Negro de Coronel Suarez 7:00 μμ
Club Deportivo Sarmiento de Coronel Suarez - Independiente de Tandil 7:00 μμ

Εθνική Λίγκα - Αργεντινή

Αρχεντίνο ντε Τζουνίν - Κουίμσα 7:00 μμ
Πενιαρόλ - Βέμπερ Μπαΐα Μπάσκετ 7:00 μμ

NBA - Β. Αμερική

Μπρούκλιν Νετς @ Σάρλοτ Χόρνετς 7:05 μμ
Ορλάντο Μάτζικ @ Κλίβελαντ Καβαλίερς 7:05 μμ
Ιντιάνα Πέισερς @ Ντιτρόιτ Πίστονς 7:05 μμ
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.