Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2017

  Ryman Isthmian Πρέμιερ Ντιβίζιον, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΜπιλερικάι Τάουν - Lowestoft TownΑναβλήθηκε
8:45 μμΣτάινς Τάουν - Ένφιλντ ΤάουνΑναβλήθηκε
  Κλαουσούρα, ΒενεζουέλαΑποτέλεσμα
1:00 πμCarabobo - Monagas4:1 (2:0)
1:00 πμCarabobo - Monagas4:1 (2:0)
  Κόπα Λιμπερταδόρες Φεμενίνο, Νότια ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:15 πμColon (URU) - Colo Colo2:5 (0:2)
1:15 πμColon (URU) - Colo Colo2:5 (0:2)
  Πρέμιερ Λιγκ, ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
8:20 μμΚορκ Σίτι - Ντέρι ΣίτιΑναβλήθηκε
  Πριμέρα Ντιβιζιόν, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:05 πμΟλίμπο Μπαΐα Μπλάνκα - Ουρακάν0:2 (0:1)
12:05 πμΟλίμπο Μπαΐα Μπλάνκα - Ουρακάν0:2 (0:1)
2:05 πμΆρσεναλ Σαραντί - Σαν Μαρτίν Σαν Χουάν0:1 (0:0)
2:05 πμΆρσεναλ Σαραντί - Σαν Μαρτίν Σαν Χουάν0:1 (0:0)
  Σάουθερν Λιγκ Πρέμιερ, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΜπάσινγκστοουν Τάουν - Μπίγκλεσγουεϊντ ΤάουνΑναβλήθηκε
8:45 μμΚέτερινγκ - Ρόιστον ΤάουνΑναβλήθηκε
  Σέριε Α, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΣάντος - Βιτόρια Μπαΐα2:2 (1:1)
12:00 πμΣάντος - Βιτόρια Μπαΐα2:2 (1:1)

Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017

  1η Κατηγορία, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΠαραντού AC - DRB Tadjenanet1:0 (0:0)
6:00 μμΠαραντού AC - DRB Tadjenanet1:0 (0:0)
  1η Κατηγορία, ΚύπροςΑποτέλεσμα
6:00 μμΝέα Σαλαμίνα - Εθνικός Άχνας0:0 (0:0)
6:00 μμΝέα Σαλαμίνα - Εθνικός Άχνας0:0 (0:0)
  2η Μπουντεσλίγκα, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
8:30 μμΝτάρμσταντ - Νυρεμβέργη3:4 (1:1)
  Birinci Dasta, ΑζερμπαϊτζάνΑποτέλεσμα
1:00 μμBina FC - Qaradag Lokbatan FK0:0 (0:0)
1:00 μμAgsu - FK Khazar Baku1:1 (1:1)
1:00 μμΜΟΙΚ Μπακού - Shuvelan FC1:0 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
3:00 μμPatronato (B) - CA Boca Juniors (B)5:0 (1:0)
3:00 μμPatronato (B) - CA Boca Juniors (B)5:0 (1:0)
4:00 μμCA River Plate (B) - Atletico Tucuman (B)5:0 (2:0)
4:00 μμCA River Plate (B) - Atletico Tucuman (B)5:0 (2:0)
  Challenge League, ΕλβετίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΒιντερτούρ - Ράπερσβιλ-Γόνα0:1 (0:1)
  Ekstraklasa, ΠολωνίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΚρακόβια Κρακοβίας - Πογκόν Στσζέτσιν3:0 (1:0)
  Eliteserien - Livebet, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΣάρπσμποργκ 08 - Στάμπαεκ2:2 (2:1)
  First Division B - Livebet, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
8:30 μμΟυνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Λιρς3:2 (3:0)
  First League, ΑρμενίαΑποτέλεσμα
1:00 μμArtsagh - FC Shirak 23:0 (1:0)
1:00 μμAvan Academy - FC Banants Yerevan 20:2 (0:1)
1:00 μμAlashkert FC 2 - FC Lori Vanadzor1:3 (0:1)
1:00 μμGandzasar Kapan 2 - FC Ararat 20:5 (0:2)
1:00 μμFC Pyunik 2 - Erebuni2:3 (1:3)
1:00 μμGandzasar Kapan 2 - FC Ararat 20:5 (0:2)
1:00 μμArtsagh - FC Shirak 23:0 (1:0)
1:00 μμAvan Academy - FC Banants Yerevan 20:2 (0:1)
1:00 μμAlashkert FC 2 - FC Lori Vanadzor1:3 (0:1)
1:00 μμFC Pyunik 2 - Erebuni2:3 (1:3)
  First Professional Football League, ΒουλγαρίαΑποτέλεσμα
4:30 μμFK Septemvri Sofia - Vitosha Bistritsa1:0 (0:0)
7:00 μμΜπότεφ Πλόβντιβ - FC Vereya Stara Zagora1:0 (0:0)
  J 3 League, ΙαπωνίαΑποτέλεσμα
12:00 μμFC Tokyo (U23) - Γκαϊνάρε Τοτόρι1:0 (0:0)
  J3-Λιγκ, ΙαπωνίαΑποτέλεσμα
12:00 μμFC Tokyo (U23) - Γκαϊνάρε Τοτόρι1:0 (0:0)
  Liga Nacional de Ascenso, ΠαναμάςΑποτέλεσμα
2:00 πμRio Abajo - Leones de America2:2 (0:1)
2:00 πμRio Abajo - Leones de America2:2 (0:1)
  MLS, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:30 πμΚολοράντο - Ρεάλ Σολτ Λέικ1:0 (1:0)
1:30 πμΛος Άντζελες - Μινεσότα Γιουνάιτεντ FC3:0 (2:0)
1:30 πμΠόρτλαντ Τίμπερς - Ουάσινγκτον4:0 (1:0)
1:30 πμΣιάτλ - Ντάλας4:0 (1:0)
1:30 πμΣπόρτινγκ Κάνσας Σίτι - Χιούστον0:0 (0:0)
1:30 πμΒανκούβερ Γουάιτκαπς - Σαν Χοσέ1:1 (1:0)
1:30 πμΛος Άντζελες - Μινεσότα Γιουνάιτεντ FC3:0 (2:0)
1:30 πμΠόρτλαντ Τίμπερς - Ουάσινγκτον4:0 (1:0)
1:30 πμΣιάτλ - Ντάλας4:0 (1:0)
1:30 πμΚολοράντο - Ρεάλ Σολτ Λέικ1:0 (1:0)
1:30 πμΣπόρτινγκ Κάνσας Σίτι - Χιούστον0:0 (0:0)
1:30 πμΒανκούβερ Γουάιτκαπς - Σαν Χοσέ1:1 (1:0)
  National 1st Division, Νότια ΑφρικήΑποτέλεσμα
3:30 μμFC Cape Town - Mbombela United FC0:1
  Northern Premier League Challenge Cup, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΜπέλμπερ Τάουν - Μπάσφορντ Γιουνάιτεντ5:5 (2:2)
8:45 μμΜπέλμπερ Τάουν - Μπάσφορντ Γιουνάιτεντ5:5 (2:2)
  Primera D, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
8:30 μμArgentino de Merlo - Lamadrid1:1 (1:0)
8:30 μμDeportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel0:2 (0:1)
8:30 μμPuerto Nuevo - Victoriano Arenas0:2 (0:1)
8:30 μμCentral Ballester - Argentino Rosario1:2 (1:1)
8:30 μμDeportivo Muniz - CA Lugano0:1 (0:0)
8:30 μμYupanqui - Liniers0:1 (0:0)
  Reserve Pro League, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
7:30 μμWaasland-Beveren (Reserves) - Zulte-Waregem (Reserves)5:6 (3:2)
7:30 μμMouscron-Peruwelz (Reserves) - VV St. Truiden (Reserves)3:4 (2:1)
7:30 μμStandard de Liege (Reserves) - KV Kortrijk (Reserves)1:1 (0:1)
7:30 μμRoyal Antwerp FC (Reserves) - AA Gent (Reserves)2:1 (0:0)
7:30 μμClub Brugge (Reserves) - Oostende (Reserves)1:2 (1:1)
7:30 μμKSC Lokeren OV (Reserves) - KRC Genk (Reserves)0:1 (0:0)
7:30 μμWaasland-Beveren (Reserves) - Zulte-Waregem (Reserves)5:6 (3:2)
7:30 μμMouscron-Peruwelz (Reserves) - VV St. Truiden (Reserves)3:4 (2:1)
7:30 μμStandard de Liege (Reserves) - KV Kortrijk (Reserves)1:1 (0:1)
7:30 μμRoyal Antwerp FC (Reserves) - AA Gent (Reserves)2:1 (0:0)
7:30 μμClub Brugge (Reserves) - Oostende (Reserves)1:2 (1:1)
7:30 μμKSC Lokeren OV (Reserves) - KRC Genk (Reserves)0:1 (0:0)
8:00 μμKV Mechelen (Reserves) - SC Charleroi (Reserves)1:0 (0:0)
8:00 μμKV Mechelen (Reserves) - SC Charleroi (Reserves)1:0 (0:0)
  Ryman Isthmian Division One North, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
8:45 μμHaringey Borough - Μάλντον και Τίπντρι2:2 (1:1)
8:45 μμHaringey Borough - Μάλντον και Τίπντρι2:2 (1:1)
  Shillong Premier League, ΙνδίαΑποτέλεσμα
1:30 μμBoys Sports Company - Langsning SC1:1 (1:0)
1:30 μμBoys Sports Company - Langsning SC1:1 (1:0)
  Singapore Prime League, ΣινγκαπούρηΑποτέλεσμα
1:45 μμWarriors (B) - Χούγκανγκ Γιουνάιτεντ (B)0:3 (0:1)
1:45 μμWarriors (B) - Χούγκανγκ Γιουνάιτεντ (B)0:3 (0:1)
  S-League, ΣινγκαπούρηΑποτέλεσμα
2:15 μμDPMM FC - Μπαλέστιερ Κάλσα1:4 (0:1)
2:15 μμDPMM FC - Μπαλέστιερ Κάλσα1:4 (0:1)
  SPFL Development League, ΣκωτίαΑποτέλεσμα
8:30 μμΧαρτς (U20) - FC Aberdeen (U20)1:3 (1:0)
8:30 μμΧαρτς (U20) - FC Aberdeen (U20)1:3 (1:0)
  SPFL Development League 2, ΣκωτίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΜπέρικ Ρέιντζερς (U20) - Stirling Albion (U20)3:1 (2:0)
8:45 μμΜπέρικ Ρέιντζερς (U20) - Stirling Albion (U20)3:1 (2:0)
  TFF 1η Λίγκα, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΜανίσασπορ - Ντενιζλίσπορ1:1 (0:1)
5:00 μμΜανίσασπορ - Ντενιζλίσπορ1:1 (0:1)
  Torneo Federal B, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
9:00 μμCoronel Aguirre - CA San Jorge3:0 (0:0)
9:00 μμCoronel Aguirre - CA San Jorge3:0 (0:0)
9:30 μμΑλμιράντε Μπράουν - Asociacion Atletica Banda Norte1:0 (0:0)
9:30 μμΑλμιράντε Μπράουν - Asociacion Atletica Banda Norte1:0 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.