Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Τρίτη, 18 Ιουνίου 2019

  CONCACAF Γκολντ Καπ - Όμιλος Γ, ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμΚουρακάο - Ελ Σαλβαδόρ0:1 (0:1)
1:00 πμΚουρακάο - Ελ Σαλβαδόρ0:1 (0:1)
  Κόπα Αμέρικα - 3ος Όμιλος, Νότια ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμΙαπωνία - Χιλή0:4 (0:1)
1:00 πμΙαπωνία - Χιλή0:4 (0:1)
  Σέριε C, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμΓκλόμπο Φουτεμπόλ Κλούμπε - Σάντα Κρουζ3:3 (1:0)
  Σέριε Γ, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμΓκλόμπο Φουτεμπόλ Κλούμπε - Σάντα Κρουζ3:3 (1:0)

Δευτέρα, 17 Ιουνίου 2019

  1. deild, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΒίκινγκουρ Όλαφσβικ - Κέφλαβικ0:1
  2. Ντιβίζιον - Υποβιβασμός, ΔανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΣκόβσχοβεντ - Σλαγκέλσε B&I0:2 (0:1)
7:00 μμΣκόβσχοβεντ - Σλαγκέλσε B&I0:2 (0:1)
  2η Κατηγορία Avd 2, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
4:30 μμΦλόρο - Οντς ΒΚ 23:1 (2:0)
  2η Κατηγορία VG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμIFK Μάλμε FK - Χίταρπς IK1:1 (0:0)
  2η Ντιβιζιόν Avd. 2, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
4:30 μμΦλόρο - Οντς ΒΚ 23:1 (2:0)
  2η Ντιβιζιόν SS, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΜοτάλα AIF - AFK Λινσέπινγκ1:0 (0:0)
  2η Ντιβίζιον SS, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΜοτάλα AIF - AFK Λινσέπινγκ1:0 (0:0)
  2η Ντιβιζιόν VG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμIFK Μάλμε FK - Χίταρπς IK1:1 (0:0)
  3. Ντιβίζιον Avd 2, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΒαλερένγκα - Ρέντι4:1 (2:1)
8:00 μμΜιοντάλεν - Φριγκ0:1 (0:0)
  3rd Division Avd 1, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:30 μμΡόμεν - Ααλεσούντ 21:1 (1:0)
7:00 μμΝόρντστραντ - Σάρπσμποργκ 08 23:1 (1:0)
  3rd Division Avd 3, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΜπρίνε 2 - Βαρντενέσετ2:3 (0:2)
  3rd Division Avd 4, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΣόνγκνταλ 2 - Φιόρα4:0 (0:0)
  3rd Division Avd 6, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΛίλεστρομ 2 - Τρόμσο 23:1 (2:0)
  3rd Division Mellersta Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΦάλκεπινγκ - Αρντάλα Γκόιφ5:2 (2:2)
  3rd Division Södra Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμIFK Τρέλεμποργκ - Φλαγκ1:1 (0:1)
  3η κατηγορία Avd 5, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΤίλερ - Ράουφος 23:1 (1:1)
7:00 μμΜέλχους IL - Ράνχαϊμ 21:1 (1:0)
7:00 μμΡόζενμποργκ II - Στρίντχαϊμ TF5:2 (3:2)
  3η Κατηγορία Avd. 1, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:30 μμΡόμεν - Ααλεσούντ 21:1 (1:0)
7:00 μμΝόρντστραντ - Σάρπσμποργκ 08 23:1 (1:0)
  3η Κατηγορία Avd. 2, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΒαλερένγκα - Ρέντι4:1 (2:1)
8:00 μμΜιοντάλεν - Φριγκ0:1 (0:0)
  3η Κατηγορία Avd. 3, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΜπρίνε 2 - Βαρντενέσετ2:3 (0:2)
  3η Κατηγορία Avd. 4, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΟς - Στρέμσγκοντσετ 22:4
7:00 μμΣόνγκνταλ 2 - Φιόρα4:0 (0:0)
  3η Κατηγορία Avd. 5, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΤίλερ - Ράουφος 23:1 (1:1)
7:00 μμΜέλχους IL - Ράνχαϊμ 21:1 (1:0)
7:00 μμΡόζενμποργκ II - Στρίντχαϊμ TF5:2 (3:2)
  3η Κατηγορία Avd. 6, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΛίλεστρομ 2 - Τρόμσο 23:1 (2:0)
  3η Κατηγορία Mellersta Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΦάλκεπινγκ - Αρντάλα Γκόιφ5:2 (2:2)
  3η Κατηγορία Södra Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμIFK Τρέλεμποργκ - Φλαγκ1:1 (0:1)
  CONCACAF Γκολντ Καπ - Όμιλος Β, ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:00 πμΑϊτή - Βερμούδες2:1 (0:1)
12:00 πμΑϊτή - Βερμούδες2:1 (0:1)
2:30 πμΚόστα Ρίκα - Νικαράγουα4:0 (3:0)
2:30 πμΚόστα Ρίκα - Νικαράγουα4:0 (3:0)
  Eliteserien - Livebet, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΣτάμπαεκ - Τρόμσο0:1 (0:0)
  K League 2, Νότια ΚορέαΑποτέλεσμα
12:00 μμΣεούλ E-Land - Τζεονάμ Ντράγκονς0:1 (0:1)
12:00 μμΣεούλ E-Land - Τζεονάμ Ντράγκονς0:1 (0:1)
12:30 μμΑνιάνγκ - Μπουσάν Ιπάρκ1:3 (0:0)
12:30 μμΑνιάνγκ - Μπουσάν Ιπάρκ1:3 (0:0)
  Kolmonen - Helsinki ja Uusimaa III, ΦινλανδίαΑποτέλεσμα
8:10 μμΒάλτι - Βίκινγκιτ 23:1 (0:1)
8:10 μμΒάλτι - Βίκινγκιτ 23:1 (0:1)
  NPL - Victoria, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
12:30 μμΜπούλιν Λάιονς - Κάλντερ Γιουνάιτεντ2:4 (1:3)
  NPL - Βικτώρια, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
12:30 μμΜπούλιν Λάιονς - Κάλντερ Γιουνάιτεντ2:4 (1:3)
  NPSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
12:00 πμΣάρλοτσβιλ Αλάιανς - Φρέντερικ0:0
  President`s Cup, ΜαλαισίαΑποτέλεσμα
10:15 πμΣαμπάχ (U21) - Κεντάχ (U21)0:1 (0:1)
10:15 πμΣαραουάκ (U21) - Πέρακ (U21)0:2 (0:1)
10:45 πμΆρμντ Φόρσις (U21) - Σελανγκόρ (U21)0:2 (0:2)
10:45 πμΚελαντάν (U21) - Φέλντα Γιουνάιτεντ (U21)3:3 (2:2)
10:45 πμΚουάλα Λουμπούρ - Τερενγκανού (U21)1:2 (0:1)
10:45 πμPKNP FC (U21) - Μελάκα Γιουνάιτεντ (U21)1:0 (1:0)
10:45 πμΠουλάου Πινάνγκ (U21) - Νταρούλ Τακζίμ III1:2 (0:2)
10:45 πμPKNS FC (U21) - PDRM FA (U21)0:0 (0:0)
10:45 πμUiTM FC (U21) - Σελανγκόρ Γιουνάιτεντ (U21)0:1 (0:1)
  President's Cup, ΜαλαισίαΑποτέλεσμα
10:15 πμΣαμπάχ (U21) - Κεντάχ (U21)0:1 (0:1)
10:15 πμΣαραουάκ (U21) - Πέρακ (U21)0:2 (0:1)
10:45 πμΆρμντ Φόρσις (U21) - Σελανγκόρ (U21)0:2 (0:2)
10:45 πμΚελαντάν (U21) - Φέλντα Γιουνάιτεντ (U21)3:3 (2:2)
10:45 πμΚουάλα Λουμπούρ - Τερενγκανού (U21)1:2 (0:1)
10:45 πμPKNP FC (U21) - Μελάκα Γιουνάιτεντ (U21)1:0 (1:0)
10:45 πμΠουλάου Πινάνγκ (U21) - Νταρούλ Τακζίμ III1:2 (0:2)
10:45 πμPKNS FC (U21) - PDRM FA (U21)0:0 (0:0)
10:45 πμUiTM FC (U21) - Σελανγκόρ Γιουνάιτεντ (U21)0:1 (0:1)
  Torneo Regional Federal Amateur, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
7:00 μμCSyD Achirense - Κλουμπ Ατλέτικο Γκουέμες2:1 (0:1)
7:00 μμCSyD Achirense - Κλουμπ Ατλέτικο Γκουέμες2:1 (0:1)
  U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα - Όμιλος Β, ΕυρώπηΑποτέλεσμα
6:30 μμΣερβία (U21) - Αυστρία (U21)0:2 (0:1)
9:00 μμΓερμανία (U21) - Δανία (U21)3:1 (1:0)
  U21 Λιγκ, ΔανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΦρέμαντ Άμαγκερ (U21) - FA 2000 (U21)0:4 (0:2)
7:00 μμΦρέμαντ Άμαγκερ (U21) - FA 2000 (U21)0:4 (0:2)
  WPSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμΜπιτς Φούτμπολ Κλαμπ - Λέτζεντς5:0 (2:0)
1:00 πμΜπιτς Φούτμπολ Κλαμπ - Λέτζεντς5:0 (2:0)
1:50 πμColorado Rapids - Utah Royals II0:2 (0:2)
2:00 πμColorado Rapids - Utah Royals II0:2 (0:2)
2:00 πμFire SC 98 - Dakota Fusion FC4:3 (3:0)
2:00 πμTSS FC Rovers - Westside Timbers2:1 (1:0)
2:00 πμFire SC 98 - Dakota Fusion FC4:3 (3:0)
2:00 πμTSS FC Rovers - Westside Timbers2:1 (1:0)
4:00 πμΑριζόνα - FC Tucson0:2 (0:2)
4:00 πμΑριζόνα - FC Tucson0:2 (0:2)
  Απερτούρα, ΒενεζουέλαΑποτέλεσμα
1:00 πμΜινέρος - Σούλια0:0 (0:0)
1:30 πμΜινέρος - Σούλια0:0 (0:0)
  Βέικαουσλιγκα, ΦινλανδίαΑποτέλεσμα
5:30 μμΒαάσα - Κουόπιο1:2 (0:2)
5:30 μμΒαάσα - Κουόπιο1:2 (0:2)
  Διεθνή Φιλικά, ΚόσμοςΑποτέλεσμα
8:15 μμΤυνησία - Μπουρουντί2:1 (0:0)
8:15 μμΤυνησία - Μπουρουντί2:1 (0:0)
  Διεθνή φιλικά - Γυναίκες, ΚόσμοςΑποτέλεσμα
3:00 μμΓεωργία (Γ) - Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα (Γ)2:1 (0:0)
5:30 μμΦινλανδία (Γ) - Ισλανδία (Γ)0:2 (0:2)
5:30 μμΒουλγαρία (Γ) - Κροατία (Γ)Αναβλήθηκε
6:00 μμΜολδαβία (Γ) - Τουρκία (Γ)0:0 (0:0)
7:30 μμΣερβία (Γ) - Ρουμανία (Γ)3:2 (2:0)
8:30 μμΑυστρία (Γ) - Σλοβακία (Γ)1:1 (1:1)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.