Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Κυριακή, 27 Μαΐου 2018

  LFPB - Πλέι οφ, ΒολιβίαΑποτέλεσμα
1:30 πμΣπορτ Μπόις - Γκουιμπίρα0:0 (0:0)
1:30 πμΣπορτ Μπόις - Γκουιμπίρα0:0 (0:0)
  MLS, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμRed Bulls Νέας Υόρκης - Φιλαντέλφια Γιούνιον0:0 (0:0)
1:00 πμRed Bulls Νέας Υόρκης - Φιλαντέλφια Γιούνιον0:0 (0:0)
1:30 πμΟρλάντο Σίτι - Σικάγο1:2 (1:1)
1:30 πμΟρλάντο Σίτι - Σικάγο1:2 (1:1)
  NPSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
12:30 πμHershey FC - Buxmont Torch FC3:2 (3:2)
12:30 πμHershey FC - Buxmont Torch FC3:2 (3:2)
1:30 πμChattanooga FC - New Orleans Jesters2:2 (1:0)
1:30 πμChattanooga FC - New Orleans Jesters2:2 (1:0)
  NWSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμSky Blue FC - Seattle Reign FC0:1 (0:0)
  NWSL - Livebet, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμSky Blue FC - Seattle Reign FC0:1 (0:0)
  PDL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
12:00 πμFC Boston - Seacoast United Phantoms3:1 (1:0)
12:00 πμSt. Louis Lions - Des Moines Menace1:4
1:00 πμCarolina Dynamo - Tri Cities FC3:3
1:00 πμLionsbridge FC - Myrtle Beach Mutiny0:2
  PDL - Livebet, ΗΠΑΑποτέλεσμα
12:00 πμFC Boston - Seacoast United Phantoms3:1 (1:0)
  Torneo Apertura, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
1:30 πμΛιμπερτάδ - Ντεπορτίβο Καπιάτα3:2 (0:0)
  Torneo Intermedio, ΟυρουγουάηΑποτέλεσμα
12:00 πμAtenas - Peñarol1:2 (0:1)
12:00 πμAtenas - Peñarol1:2 (0:1)
  USL Pro, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμCharleston Battery - Nashville SC1:1 (0:1)
1:00 πμPittsburgh Riverhounds - Penn FC0:0 (0:0)
1:00 πμRichmond Kickers - Charlotte Independence1:3
1:00 πμPittsburgh Riverhounds - Penn FC0:0 (0:0)
1:00 πμCharleston Battery - Nashville SC1:1 (0:1)
1:30 πμFC Cincinnati - Louisville City FC0:2 (0:1)
1:30 πμFC Cincinnati - Louisville City FC0:2 (0:1)
2:00 πμTulsa Roughnecks - OKC Energy FC1:1 (1:1)
2:00 πμTulsa Roughnecks - OKC Energy FC1:1 (1:1)
  Απερτούρα, ΒενεζουέλαΑποτέλεσμα
1:30 πμDeportivo La Guaira - Μινέρος0:0 (0:0)
1:30 πμDeportivo La Guaira - Μινέρος0:0 (0:0)
  Απερτούρα, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
1:30 πμΛιμπερτάδ - Ντεπορτίβο Καπιάτα3:2 (0:0)
  Κύπελλο, ΦίτζιΑποτέλεσμα
1:00 πμΛαουτόκα - Tavua FC1:1 (0:1)
1:00 πμΛαουτόκα - Tavua FC1:1 (0:1)
  Πλέι οφ ανόδου, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
1:15 πμΝτεφενσόρες ντε Μπελγράνο - Uai Urquiza1:1 (0:1)
  Πλέι οφ Ανόδου, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
1:15 πμΝτεφενσόρες ντε Μπελγράνο - Uai Urquiza1:1 (0:1)
  Πριμέρα Β, ΧιλήΑποτέλεσμα
12:00 πμPuerto Montt - Ουνιόν Σαν Φελίπε1:3 (1:0)
12:00 πμCoquimbo Unido - Melipilla2:1
12:00 πμPuerto Montt - Ουνιόν Σαν Φελίπε1:3 (1:0)
  Πριμέρα Ντιβιζιόν, ΠερούΑποτέλεσμα
12:45 πμDeportivo Municipal - Sport Rosario4:0 (2:0)
12:45 πμDeportivo Municipal - Sport Rosario4:0 (2:0)
  Πριμέρα Ντιβιζιόν, ΧιλήΑποτέλεσμα
2:00 πμΟυνιβερσιτάδ Κατόλικα - Αντοφαγάστα0:0 (0:0)
2:00 πμΟυνιβερσιτάδ Κατόλικα - Αντοφαγάστα0:0 (0:0)
  Σεγούντα Ντιβιζιόν, ΧιλήΑποτέλεσμα
1:00 πμCDSC Iberia - Deportes Vallenar1:0 (1:0)
1:00 πμCDSC Iberia - Deportes Vallenar1:0 (1:0)
  Σέριε C, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμAtletico Acreano - Μποταφόγκο1:0 (0:0)
1:00 πμABC - Clube do Remo Belem2:1 (0:0)
1:00 πμΣαλγκέιρο - Juazeirense1:0 (0:0)
  Σέριε Α, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΠαλμέιρας - Σπορτ Ρεσίφε2:3 (1:0)
12:00 πμΠαλμέιρας - Σπορτ Ρεσίφε2:3 (1:0)
2:00 πμΑτλέτικο Μπέλο Οριζόντε MG - Φλαμένγκο0:1 (0:0)
2:00 πμΑτλέτικο Μπέλο Οριζόντε MG - Φλαμένγκο0:1 (0:0)
  Σέριε Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
2:00 πμΓκουαράνι SP - CRB2:0 (1:0)
2:00 πμΓκουαράνι SP - CRB2:0 (1:0)
  Σέριε Γ, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμAtletico Acreano - Μποταφόγκο1:0 (0:0)
1:00 πμABC - Clube do Remo Belem2:1 (0:0)

Σάββατο, 26 Μαΐου 2018

  1. deild, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
5:00 μμUMF Selfoss - IF Magni2:1 (0:0)
5:00 μμUMF Selfoss - IF Magni2:1 (0:0)
6:00 μμΘoρ Ακουρέιρι - Φραμ Ρέικιαβικ3:2 (2:0)
6:00 μμΘoρ Ακουρέιρι - Φραμ Ρέικιαβικ3:2 (2:0)
  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΜπάνικ Οστράβα - Μπρνο2:0 (0:0)
4:00 μμΜποέμιανς Πράγας - Σπάρτα Πράγας0:0 (0:0)
4:00 μμΦαστάβ Ζλιν - Σλόβαν Λίμπερετς3:1 (1:0)
4:00 μμΖιχλάβα - Κάρβινα0:2 (0:0)
4:00 μμΝτούκλα Πράγας - Βικτόρια Πίλζεν1:5 (1:3)
4:00 μμΓιάμπλονετς - Σλοβάτσκο2:0 (1:0)
4:00 μμΤέπλιτσε - Σλάβια Πράγας0:3 (0:1)
4:00 μμΣίγκμα Όλομουτς - Μλάντα Μπόλεσλαβ3:0 (1:0)
  1. Liga - Γυναίκες, ΣλοβακίαΑποτέλεσμα
1:00 μμSKF Zilina - SLC Banska Bystrica7:1 (3:1)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΜπάνικ Οστράβα - Μπρνο2:0 (0:0)
4:00 μμΜποέμιανς Πράγας - Σπάρτα Πράγας0:0 (0:0)
4:00 μμΦαστάβ Ζλιν - Σλόβαν Λίμπερετς3:1 (1:0)
4:00 μμΖιχλάβα - Κάρβινα0:2 (0:0)
4:00 μμΝτούκλα Πράγας - Βικτόρια Πίλζεν1:5 (1:3)
4:00 μμΓιάμπλονετς - Σλοβάτσκο2:0 (1:0)
4:00 μμΤέπλιτσε - Σλάβια Πράγας0:3 (0:1)
4:00 μμΣίγκμα Όλομουτς - Μλάντα Μπόλεσλαβ3:0 (1:0)
  1. Λίγκα, Γυναίκες, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
10:30 πμFC Hradec Kralove - Dukla Praha2:3
11:00 πμAC Sparta Prague - SK Slavia Praha3:0 (1:0)
11:00 πμAC Sparta Prague - SK Slavia Praha3:0 (1:0)
  1. Ντιβίζιον - Γυναίκες, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
3:00 μμAmazon Grimstad - Nanset1:0 (1:0)
  1η Κατηγορία, ΚαζακστάνΑποτέλεσμα
12:00 μμFK Shakhtar-Bulat - Αλτάι1:3 (0:2)
12:00 μμFK Shakhtar-Bulat - Αλτάι1:3 (0:2)
12:00 μμΟκζέτπες - Άκτομπε Γιας2:0
1:00 μμFK Ekibastuz - FK Kyran1:2
1:00 μμSport Academy Kairat - FK Baykonur Kyzylorda0:1
2:00 μμTaraz - Ζετίσου II3:1
  1η Κατηγορία - Γυναίκες, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
3:00 μμAmazon Grimstad - Nanset1:0 (1:0)
  1η Κατηγορία Norra, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
3:00 μμΟύμεα - Karlslunds IF HFK1:1
4:00 μμBK Forward - Akropolis IF 3:4
4:00 μμNykopings BIS - Συριάνσκα2-5
  1η Κατηγορία Södra, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
4:00 μμOskarshamns AIK - Utsiktens BK3:2
4:00 μμTvååkers IF - Angelholms FF4:1
  1η Λίγκα - Γυναίκες, ΣλοβακίαΑποτέλεσμα
1:00 μμSKF Zilina - SLC Banska Bystrica7:1 (3:1)
  1η Ντιβίζιον U19, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
11:00 πμΝτινάμο Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (U19) - ΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19)1:3 (0:1)
11:00 πμΖμπροϊόφκα Μπρνο (U19) - ΦΚ Παρντούμπιτσε (U19)1:1 (1:0)
11:00 πμFC Hradec Kralove (U19) - Τέπλιτσε (U19)2:0 (0:0)
11:00 πμΜλάντα Μπόλεσλαβ (U19) - ΑΚ Σπάρτα Πράγας (U19) 2:1 (1:1)
11:45 πμMFK Καρβινά (U19) - Μποέμιανς 1905 (U19)1:0 (0:0)
1:00 μμ1. ΦΚ Σλοβάτσκο (U19) - SK Σλάβια Πράγας (U19)1:5 (1:3)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.