Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Τρίτη, 19 Φεβρουαρίου 2019

  Liga MX Femenil, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:00 πμΤολούκα - Βερακρούζ1:2 (0:1)
12:00 πμΤολούκα - Βερακρούζ1:2 (0:1)
  Σουπερλίγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:10 πμΡασίνγκ Κλουμπ - Γοδόι Κρουζ3:0 (2:0)
  Σούπερλιγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:10 πμΡασίνγκ Κλουμπ - Γοδόι Κρουζ3:0 (2:0)
  Τορνέο Φεντεράλ, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΜπόκα Ουνίδος - Sarmiento de Resistencia1:2 (0:2)
12:00 πμClub Villa Mitre - Gimnasia y Esgrima CU0:0 (0:0)
12:00 πμΜπόκα Ουνίδος - Sarmiento de Resistencia1:2 (0:2)
12:00 πμClub Villa Mitre - Gimnasia y Esgrima CU0:0 (0:0)

Δευτέρα, 18 Φεβρουαρίου 2019

  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΝτούκλα Πράγας - Σπάρτα Πράγας2:3 (1:1)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΝτούκλα Πράγας - Σπάρτα Πράγας2:3 (1:1)
  1η Κατηγορία, ΙορδανίαΑποτέλεσμα
12:30 μμAl-Karmel - Ethad Al Ramtha0:0 (0:0)
12:30 μμBlama - Sama Al Sarhan1:1 (1:0)
12:30 μμAl-Karmel - Ethad Al Ramtha0:0 (0:0)
12:30 μμBlama - Sama Al Sarhan1:1 (1:0)
  1η Λίγκα, ΙνδίαΑποτέλεσμα
8:30 πμΡεάλ Κασμίρ - Minerva Academy FCΑναβλήθηκε
11:30 πμΣίλονγκ Λάγιονγκ - Τσενάι Σίτι2:4 (1:1)
  2η Κατηγορία, ΙράνΑποτέλεσμα
10:45 πμΣαχρντάρι Μπαμ - Caspian Qazvin1:0 (0:0)
10:45 πμΣαχρντάρι Μπαμ - Caspian Qazvin1:0 (0:0)
11:00 πμKhoosheh Talai - Esteghlal Ahvaz3:0 (3:0)
11:00 πμMoghavemat - Sardar Bukan FC3:1 (0:0)
11:00 πμKhoosheh Talai - Esteghlal Ahvaz3:0 (3:0)
11:00 πμMoghavemat - Sardar Bukan FC3:1 (0:0)
11:30 πμIranjavan Bushehr - Μες Κερμάν3:3 (1:3)
11:30 πμIranjavan Bushehr - Μες Κερμάν3:3 (1:3)
  2η Κατηγορία, ΜπαχρέινΑποτέλεσμα
3:15 μμΑλ Αχλί Μανάμα - Αλ Τανταμούν Μπούρι4:1 (2:0)
3:15 μμΚαλάλι - Al-Ittihad Bahrain2:3 (1:1)
  3η Κατηγορία, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΜόναχο 1860 - Άαλεν2:1 (0:0)
6:00 μμΜόναχο 1860 - Άαλεν2:1 (0:0)
  Botola, ΜαρόκοΑποτέλεσμα
6:00 μμΧασανία Αγκαντίρ - FAR Rabat1:2 (1:1)
  Campeonato carioca, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
10:30 μμGoytacaz FC - Macae1:2 (1:1)
  Campeonato Carioca, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
10:30 μμGoytacaz FC - Macae1:2 (1:1)
  Campeonato de reserva de Primera, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 μμTalleres de Cordoba (B) - Ουρακάν (B)1:1 (1:0)
12:00 μμΑρχεντίνος Τζούνιορς (Res) - Εστουντιάντες Λα Πλάτα (Β)1:2 (1:0)
12:00 μμΜπάνφιλντ (B) - CA River Plate (B)1:0 (1:0)
12:00 μμΧιμνάσια Λα Πλάτα (B) - CSD Defensa y Justicia (B)2:1 (1:1)
12:00 μμRacing Club de Avellaneda (B) - Godoy Cruz (B)1:1 (0:0)
12:00 μμTalleres de Cordoba (B) - Ουρακάν (B)1:1 (1:0)
12:00 μμΑρχεντίνος Τζούνιορς (Res) - Εστουντιάντες Λα Πλάτα (Β)1:2 (1:0)
12:00 μμΜπάνφιλντ (B) - CA River Plate (B)1:0 (1:0)
12:00 μμΧιμνάσια Λα Πλάτα (B) - CSD Defensa y Justicia (B)2:1 (1:1)
12:00 μμRacing Club de Avellaneda (B) - Godoy Cruz (B)1:1 (0:0)
  Campeonato Mineiro, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
10:00 μμURT - Τουμπιναμπάς1:0 (1:0)
10:00 μμURT - Τουμπιναμπάς1:0 (1:0)
  Campeonato Mineiro 2, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:00 μμNacional MG - CAP Uberlandia1:2 (1:2)
  Campeonato Piauiense, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:00 μμPiaui - Flamengo PI0:1 (0:0)
11:00 μμPiaui - Flamengo PI0:1 (0:0)
  Central League, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
1:00 μμΜίλτον Κέινς Ντονς (Reserves) - Σάουθερν Γιουνάιτεντ (Reserves)2:3 (0:1)
  Ekstraklasa, ΠολωνίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΒίσλα Κρακοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ1:0 (1:0)
  I League, ΙνδίαΑποτέλεσμα
11:30 πμΣίλονγκ Λάγιονγκ - Τσενάι Σίτι2:4 (1:1)
  Leinster Senior Cup, ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΣεντ Πάτρικς - Γουέξφορντ Γιουθς3:0 (0:0)
7:45 μμΣεντ Πάτρικς - Γουέξφορντ Γιουθς3:0 (0:0)
  Leinster Senior League Senior Division, ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΜπάνγκορ Σέλτικ - Liffey Wanderers1:4 (0:2)
7:45 μμΜπάνγκορ Σέλτικ - Liffey Wanderers1:4 (0:2)
  Liga de Ascenso, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:00 πμΤάμπικο Μαδέρο - Σιμαρόνες1:0 (1:0)
12:00 πμΤάμπικο Μαδέρο - Σιμαρόνες1:0 (1:0)
  Mumbai Elite Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
3:10 πμΚομπανέρος - Community Football Club India1:2 (0:1)
3:10 πμΚομπανέρος - Community Football Club India1:2 (0:1)
10:00 πμΓουέστερν Ρέιλγουεϊ - Central Bank of India1:3 (0:1)
10:00 πμΓουέστερν Ρέιλγουεϊ - Central Bank of India1:3 (0:1)
  Mumbai Super Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
10:00 πμICL - Γουέστ Ζόουν ΓιουνάιτεντΑναβλήθηκε
10:00 πμICL - Γουέστ Ζόουν ΓιουνάιτεντΑναβλήθηκε
  Nedbank Κύπελλο, Νότια ΑφρικήΑποτέλεσμα
4:00 μμΜπλακ Λέομπαρντς - Μπίντβεστ Γουίτς1:1 (0:1)
  NPL - Victoria 2, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
9:30 πμΜπάλιν Λάιονς - Manningham United Blues3:2 (2:2)
9:30 πμΜπάλιν Λάιονς - Manningham United Blues3:2 (2:2)
  Premiere Division, ΚαμερούνΑποτέλεσμα
2:30 μμTonnerre Kalara Club De Yaounde - Αβιόν Ακάντεμι1:2 (0:0)
  Primera D, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
8:00 μμCentral Ballester - Αρχεντίνο ντε Μέρλο1:3 (1:1)
8:00 μμDefensores de Cambaceres - Puerto Nuevo4:1 (3:0)
8:00 μμCA Lugano - Λινιέρς1:2 (0:1)
  Reserve Pro League, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
6:30 μμΓκενκ (Ρεζέρβες) - Κλαμπ Μπριζ (Ρεζέρβες)Αναβλήθηκε
6:30 μμAS Eupen (Reserves) - Βάασλαντ-Μπέβερεν (Ρεζέρβες)3:1 (1:1)
6:30 μμΜουσκρόν Πέρουβελτζ (Ρεζέρβες) - Σιντ Τρούιντεν (Ρεζέρβες)1:1 (1:0)
6:30 μμΣαρλερουά (Ρεζέρβες) - Κόρτραϊκ (Ρεζέρβες)4:0 (3:0)
6:30 μμΣταντάρ Λιέγης (Ρεζέρβες) - Γάνδη (Ρεζέρβες)1:0 (1:0)
6:30 μμΡουαγιάλ Αντβέρπ (Ρεζέρβες) - Άντερλεχτ (Ρεζέρβες)2:3 (0:1)
6:30 μμAS Eupen (Reserves) - Βάασλαντ-Μπέβερεν (Ρεζέρβες)3:1 (1:1)
6:30 μμΟστάνδη (Ρεζέρβες) - Zulte-Waregem (Reserves)0:4
6:30 μμΜουσκρόν Πέρουβελτζ (Ρεζέρβες) - Σιντ Τρούιντεν (Ρεζέρβες)1:1 (1:0)
6:30 μμΣαρλερουά (Ρεζέρβες) - Κόρτραϊκ (Ρεζέρβες)4:0 (3:0)
6:30 μμΣταντάρ Λιέγης (Ρεζέρβες) - Γάνδη (Ρεζέρβες)1:0 (1:0)
6:30 μμΡουαγιάλ Αντβέρπ (Ρεζέρβες) - Άντερλεχτ (Ρεζέρβες)2:3 (0:1)
7:00 μμΣερκλ Μπριζ (Ρεζέρβες) - Λόκερεν (Ρεζέρβες)2:1 (0:1)
7:00 μμΣερκλ Μπριζ (Ρεζέρβες) - Λόκερεν (Ρεζέρβες)2:1 (0:1)
  Second Division, ΜπαχρέινΑποτέλεσμα
3:15 μμΚαλάλι - Al-Ittihad Bahrain2:3 (1:1)
4:00 μμΑλ Αχλί Μανάμα - Αλ Τανταμούν Μπούρι4:1 (2:0)
  SPFL Reserves League, ΣκωτίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΝτανφέρμλιν (Ρεζέρβες) - Ρέιντζερς (Ρεζέρβες)1:1 (1:1)
2:00 μμΦόλκερκ (Ρεζέρβες) - Σεντ Μίρεν (Ρεζέρβες)3:2 (1:1)
2:00 μμΠάρτικ Θιστλ (Ρεζέρβες) - Μάδεργουελ (Ρεζέρβες)1:1 (0:0)
2:00 μμQueen of the South (Res) - Ρος Κάουντι (Ρεζέρβες)2:2 (1:1)
2:00 μμΧιμπέρνιαν (Ρεζέρβες) - Νταντί (Ρεζέρβες)8:1 (4:0)
2:00 μμΝτανφέρμλιν (Ρεζέρβες) - Ρέιντζερς (Ρεζέρβες)1:1 (1:1)
2:00 μμΦόλκερκ (Ρεζέρβες) - Σεντ Μίρεν (Ρεζέρβες)3:2 (1:1)
2:00 μμΧιμπέρνιαν (Ρεζέρβες) - Νταντί (Ρεζέρβες)8:1 (4:0)
2:00 μμΠάρτικ Θιστλ (Ρεζέρβες) - Μάδεργουελ (Ρεζέρβες)1:1 (0:0)
2:00 μμQueen of the South (Res) - Ρος Κάουντι (Ρεζέρβες)2:2 (1:1)
  SPFL Reserves League 2, ΣκωτίαΑποτέλεσμα
8:00 μμAirdrieonians (Res) - Berwick (Res)5:1 (3:0)
8:00 μμAirdrieonians (Res) - Berwick (Res)5:1 (3:0)
  Svenska Cup, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
6:00 μμEskilsminne IF - Ντάλκουρντ ΦΦ0:2 (0:1)
6:00 μμΧάμαρμπι - Βάρμπεργκς Μπόις3:0 (1:0)
  TFF 1η Λίγκα, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΕσκισεχίρσπορ - Ντενιζλίσπορ1:1 (1:1)
4:00 μμΕσκισεχίρσπορ - Ντενιζλίσπορ1:1 (1:1)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Επιστροφή στο παρολί!

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Live Streaming!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.